Hades Sırrı (Jason Peters #1) Gregg Loomis

ISBN: 9786054263943

Published:

Paperback

460 pages


Description

Hades Sırrı (Jason Peters #1)  by  Gregg Loomis

Hades Sırrı (Jason Peters #1) by Gregg Loomis
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 460 pages | ISBN: 9786054263943 | 4.27 Mb

Dünyanın farklı yerlerinde gerçekleştirilen, birbirine benzer izler taşıyan cinayetler Jason Petersi sıra dışı kayalıklara götürür. Antik dönemde bu kayalıkların, cehenneme giden kapı olduğuna inanılmaktadır. Oldukça gizli olan bir oluşumda yer alanMoreDünyanın farklı yerlerinde gerçekleştirilen, birbirine benzer izler taşıyan cinayetler Jason Petersi sıra dışı kayalıklara götürür. Antik dönemde bu kayalıkların, cehenneme giden kapı olduğuna inanılmaktadır.

Oldukça gizli olan bir oluşumda yer alan Peters için, bu antik bölge sadece geçmişte yaşanan suçları değil aynı zamanda yakında gerçekleşecek korkunç bir olayın aydınlatılması için de kilit noktada durmaktadır.Gregg Loomis yine aynı başarısını devam ettiriyor. Bu kitap tam bir hazine- heyecan dolu, dinamik, akıcı ve etkileyici. Beklenmedik olaylar sizi sürükleyici bir macera içinde hapsedecek ve son sayfasına kadar elinizden düşüremeyeceksiniz.

-Shayne Sawyer, Fresh Action-Jason Peters bir Arap silah tüccarını kaçırmak üzere ABD istihbarat örgütü tarafından görevlendirilir. Ama operasyon istediği gibi gitmez. Hem hedefteki kişi hem de operasyon arkadaşı ölür. Peters silah tüccarının elinden aldığı dizüstü bilgisayarı alıp kaçar. Bu kaçış onu, tarihin derinliklerindeki karanlık bir sırra bulanmış ölümcül bir takibe iter.Gregg Loomis okuyucunun gönlünü bir kez daha fethedecek. Önünüzde adrenalin yüklü sahneler, tarihi ve arkeolojik gerçekler ile okuyucuyu hayran bırakan sürpriz ve şaşırtmacaların bol olduğu bir çalışma var.

Kalplere bitmek bilmeyen bir heyecan pompalamakta usta olan yazarın bu macera dolu kitabını kaçırmak istemezsiniz.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Hades Sırrı (Jason Peters #1)":


nikefreerun3salecalifornia.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us