Tajemnice Rutherford Park Elizabeth Cooke

ISBN:

Published:

Paperback

366 pages


Description

Tajemnice Rutherford Park  by  Elizabeth  Cooke

Tajemnice Rutherford Park by Elizabeth Cooke
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 366 pages | ISBN: | 5.42 Mb

Dla rodziny Cavendishów Rutherford Park jest czymś więcej niż tylko domem. Jest sposobem życia, naznaczonym surowymi regułami oraz szczodrymi przywilejami, którym rządzą niewypowiedziane pragnienia…Octavia Cavendish, pani domu, żyje jak ptak w złotejMoreDla rodziny Cavendishów Rutherford Park jest czymś więcej niż tylko domem. Jest sposobem życia, naznaczonym surowymi regułami oraz szczodrymi przywilejami, którym rządzą niewypowiedziane pragnienia…Octavia Cavendish, pani domu, żyje jak ptak w złotej klatce.

Fortuna z posagu pozwoliła jej mężowi, Williamowi, zaprowadzić w majątku zmiany i unowocześnić go. On jednak także czuje się spętany – przez powinności płynące z tytułu oraz podjęte zobowiązania. Od syna Cavendishów, Harry’ego, oczekuje się, że pójdzie w ślady ojca, ale chłopak żyje marzeniami: chce przeżyć przygodę w przestworzach.

Tymczasem na dolnej kondygnacji, w pomieszczeniach dla służby, pokojówka Emily skrywa tajemnicę, która może okryć nazwisko Cavendish hańbą.W Wigilię Bożego Narodzenia 1913 roku Octavia przyłapuje męża w niedwuznacznej sytuacji z jego piękną, daleką kuzynką o reputacji skandalistki. Chwilę później dostrzega Emily, zdążającą w ciemnościach nad rzekę, by tam wyjawić swój sekret światu. Podczas gdy na horyzoncie zbierają się ciemne chmury wojny, w Rutherford Park wychodzą na jaw zdrady i pragnienia…Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Tajemnice Rutherford Park":


nikefreerun3salecalifornia.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us