Altın Chris Cleave

ISBN:

Published:

384 pages


Description

Altın  by  Chris Cleave

Altın by Chris Cleave
| | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 384 pages | ISBN: | 8.15 Mb

Genellikle tam burada, size bu kitabın konusunu anlatırız, ama söz konusu Chris Cleave olunca işler biraz değişiyor. Çünkü eğer KÜÇÜK ARIyı ya da KUNDAKÇIyı okuduysanız onun kitaplarının konusunun, hikâyenin sadece bir kısmı olduğunu bilirsiniz-MoreGenellikle tam burada, size bu kitabın konusunu anlatırız, ama söz konusu Chris Cleave olunca işler biraz değişiyor.

Çünkü eğer KÜÇÜK ARIyı ya da KUNDAKÇIyı okuduysanız onun kitaplarının konusunun, hikâyenin sadece bir kısmı olduğunu bilirsiniz- asıl hikâye, size nasıl hissettirdiklerinde saklıdır. ALTIN, hem fiziksel hem zihinsel açıdan, insan dayanıklılığının sınırları hakkında. Ağlayacaksınız.ALTIN, bizi neyin başarıya götürdüğü ve başarı için neleri feda ettiğimiz hakkında. Hayatta olduğunuza şükredeceksiniz. ALTIN, her gün karşılaştığımız zorluklar hakkında- başkalarının şartlarına göre kazanmak ve kendi şartlarımıza göre galip gelmek arasındaki çelişki.

Müteşekkir olacaksınız. ALTIN, yalnızca Chris Cleavein anlatabileceği şekilde anlatılmış bir hikâye. Ve bir kere okumaya başladığınızda, bitiş çizgisine kadar yürek hoplatan bir serüven.Cleave, kadınları, özellikle de kırık kalpli kadınları büyük bir empati ve yetenekle yazıyor.-The Oregonian-Altının kalbi, ailelerimiz için yaptığımız fedakârlıklarda atıyor.-Caley Anderson-Kimse bu kitabı okuyup şöyle hafif bir iç çekemeyecek. Israrla başkalarına okutmaya çalışacaksınız.-Alex Heminsley, BBC 6-Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Altın":


nikefreerun3salecalifornia.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us